Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Otro reizi sāks izsniegt sejas maskas mazaizsargātām personām Alūksnes novadā

Alūksnes novada Sociālo lietu pārvalde ir saņēmusi otro daudzkārt lietojamo sejas masku partijas piegādi, tādēļ no 16. decembra tās sāks izsniegt noteiktām novada teritorijā deklarēto iedzīvotāju grupām, “Alūksniešiem.lv” vēsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Aploka uzsver, ka aaskaņā ar Alūksnes novada domes 9. novembra ārkārtas sēdes lēmumu šīs maskas var saņemt personas, kurām piešķirts trūcīgas un maznodrošinātas personas statuss, kā arī personas, kuras saņem mājas aprūpes, dienas aprūpes centra, krīzes centra pakalpojumus. Katrai minētajai personai no iepriekšējā mēnesī saņemtā sūtījuma pienācās pa vienai sejas maskai un tāpat pa vienai – no decembrī saņemtā sūtījuma.

Lai saņemtu masku, Alūksnes pilsētā dzīvojošām personām ar trūcīgas un maznodrošinātas personas statusu jādodas uz Sociālo lietu pārvaldi, pagastu iedzīvotājiem – pie sociālajiem darbiniekiem, kas pieņem klientus pagastu pārvaldēs. Personām, kas saņem mājas aprūpi, ir dienas centra vai krīzes centra klienti, maskas piegādās Sociālo lietu pārvaldes darbinieki, ziņo Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.