Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nosaki, kura ideja jārealizē Smiltenes novadā

Līdz 30. jūnijam iedzīvotāji varēja iesniegt pieteikumus Līdzdalības budžeta projektu konkursam, lai veicinātu infrastruktūras uzlabošanu, paliekošu un sabiedrībai nozīmīgu vērtību radīšanu Smiltenes novadā. Tika saņemtas 10 projektu idejas, no kurām nolikumam atbilda 9, kas nodotas balsošanā iedzīvotājiem no 1. līdz 21. augustam. Smiltenes novada pašvaldība īstenos tos projektus, kuri balsojuma rezultātā būs saņēmuši vislielāko balsu skaitu, ievērojot konkursā paredzētā finansējuma apmēru – 25 000 EUR.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balsot var ikviens Smiltenes novadā deklarēts iedzīvotājs, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu. Balsot par vienu sev tīkamāko projekta ideju var tikai vienu reizi, izvēloties vienu no šiem veidiem:

Elektroniski vai klātienē kādā no Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu:

Smiltenē, Dārza ielā 3;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Raunā, Vidzemes ielā 2;

Apē, Stacijas iela 2;

Drustos, Palsas ielā 20;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Variņos, Oktobra ielā 13;

Gaujienā, “Pilskalni”.

Par projektu var balsot persona, kura sasniegusi 16 gadu vecumu un kuras deklarētā dzīvesvieta ir Smiltenes novadā. Pašvaldībai ir tiesības pārbaudīt, vai persona balsojuma brīdī ir sasniegusi 16 gadu vecumu un ir deklarējusi savu dzīvesvietu Smiltenes novadā, tādējādi pārliecinoties, ka balsojums ir derīgs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.