Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Norisināsies Zemessardzes 31. kājnieku bataljona militārās mācības


Foto: Zemessardzes 31. Kājnieku bataljona arhīvs

No 16. līdz 18. jūlijam Alūksnes novada militārajā poligonā “Lāčusils” notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 31. kājnieku bataljona militārās mācības, informē Zemessardzes pārstāvis Aigars Ribušs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A. Ribušs norāda, ka militāro mācību mērķis ir trenēt un pārbaudīt zemessargu iemaņas un vispārējo kaujas gatavību, kā arī trenēt aizsardzības un kaujas operāciju elementus apdzīvotā vietā.

18. jūlijā zemessargi trenēsies bijušajā raķešu bāzē Zeltiņos. Mācību laikā tiks izmantota salūtmunīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību, un nenodara bojājumus videi.

Iedzīvotāji tiek aicināti izturēties ar sapratni, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos pa koplietošanas ceļiem un mežiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu, kā arī būt iecietīgiem pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar militārās tehnikas pārvietošanos pa autoceļiem vai īslaicīgu kontrolpunktu un pārvietojamo šķēršļu izvietošanu. Mācībās izmantotās teritorijas pēc tam tiks apsekotas un sakoptas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.