Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nogādā palīdzības kravu Ukrainas tautai

Alūksnes un Apes novada fonds kopā ar biedrību Jaunieši Alūksnes novadam labdarības akcijā “Palīdzēsim Ukrainas tautai” vakar uz Rīgu nogādāja kravu ar palīdzību Ukrainas ļaudīm. Paldies, katram ziedotājām! Paldies par mantiskajiem ziedojumiem un arī finansiālajiem ziedojumiem – saziedoti 3 488,72 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Esmu pateicīga redzot Alūksnes novada iedzīvotāju solidaritāti ar Ukrainas tautu, šajā smagajā laikā sadodoties rokās un sniedzot palīdzību. Ziedotāju aktivitāte bija liela, dažu dienu laikā vien ziedojumu pieņemšanas punktā Retenes svētku telpā tika sapakotas 27 kastes ar pirmās nepieciešamības lietām, kas tika nosūtītas gan uz bēgļu izmitināšanas vietām Alūksnes novadā, gan uz Ukrainu. Paldies katram, kas iesaistījās, gan koordinējot akciju, gan ziedojot, gan ziedojumus šķirojot un pakojot,” saka Jaunieši Alūksnes novadam pārstāve Daniela Dobrovoļska.

Konts ziedojumiem:

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
​ Rekvizīti
Reģ. Nr.: 40008090271
Adrese: Dārza iela 8a, Alūksne, LV-4301, Latvija
​ Ziedojumu konti
LV96UNLA0050019750651 AS “SEB Banka”
Maksājuma mērķis – “Palīdzēsim Ukrainas tautai”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes novada pašvaldību, biedrībām “Jaunieši Alūksnes novadam”, “Latvijas ukraiņu kongress”, biedrību “Speciālo palīglīdzekļu parks”. No 2014.gadam līdz 2018.gadam Alūksnes un Apes novada fonds jau piesaistīja mantiskos ziedojumus Ukrainas tautai, kopumā šo gadu laikā nosūtot uz Ukrainu 13 kravas 47 500 eiro vērtībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.