Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

No 2021.gada uzņēmējiem un citiem informācijas iesniedzējiem nebūs jāmaksā par publikācijām “Latvijas Vēstnesī”

Foto: Ziemeļlatvija

No 2021.gada uzņēmējiem un citiem informācijas iesniedzējiem nebūs jāmaksā par publikācijām oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, “Alūksniešiem.lv” uzzināja aģentūrā LETA .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šim nolūkam nepieciešamos līdzekļus 1,7 miljonu apmērā Tieslietu ministrija (TM) esot atradusi savās iekšējās rezervēs, tāpēc lēmumam neesot fiskālas ietekmes uz 2021.gada valsts budžetu.

Savukārt papildu nepieciešamo finansējumu, kas tika paredzēts visu Latvijas pašvaldību saistošo noteikumu publikācijām “Latvijas Vēstnesī” 250 000 eiro apmērā, valdība meklēs 2022.gada budžetā.

Jau ziņots, ka 8.augustā, valdība uzklausīja un atbalstīja TM informatīvo ziņojumu “Par oficiālās publikācijas un tiesiskās informācijas nodrošināšanas funkcijas izpildi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdība noteikusi arī valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Latvijas Vēstnesis” vispārējo stratēģisko mērķi – nodrošināt ilgtspējīgas, vispārpieejamas un vienotas informatīvās platformas darbību, kurā nepastarpināti sniedz sabiedrībai nozīmīgu un kvalitatīvu valsts, pilsonisko un tiesisko informāciju, veicinot sabiedrībā izpratni par normatīvajos aktos noteiktajām privātpersonu tiesībām un pienākumiem, kā arī kvalitatīvu sabiedrības diskusiju, uzturot atgriezenisko saiti starp sabiedrību un valsti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.