Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Neapmierina veiktais darbs

Alūksnes un Malienas Ziņās” vērsās laikraksta lasītājs, kurš nav mierā ar ceļa Lucka – Alūksne posmā Alūksne – Jaunlaicene veiktajiem virsmas apstrādes darbiem. Autovadītājs, kurš regulāri brauc pa šo ceļu, norāda uz defektu – vairākās vietās nonākušas šķembas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ja dara, lai izdara kārtīgi,” saka autovadītājs. Viņš gan vēlējās palikt anonīms, taču stāsta, ka ceļa posmā pārvietojas regulāri, tādēļ redz, kā veikti darbi. “Kopš darbu veikšanas pagājušas vairākas nedēļas, taču uzlabojumus vairs neveic. Nedomāju arī, ka vairs ko darīs, un rezultātā ceļu nodos tādu, kāds ir. Virsmai vajadzētu būt viendabīgai, bet šeit vairākās vietās ir akmeņu iztrūkumi – posmā ir pleķi bez šķembām. Pieļauju, ka vainīga ir tehnoloģija – darbus veica aukstā laikā un šķembas nepielipa,” skaidro autovadītājs. Viņš vēlas zināt, vai defekts tiks labots, vai arī viss paliks, kā ir. “Atstāt šādu nedrīkstētu. Piemēram, braucot uz Liteni, darbi veikti kvalitatīvi, šķembas turas un nenāk nost. Kādēļ te tā nav?” jautā viņš.

Ceļa seguma virsmas apstrādes darbus uzticēts veikt SIA “Saldus ceļinieks”. Uzņēmuma pārstāve Ina Dātava skaidro, ka darbus konkrētajā posmā veica apakšuzņēmējs SIA “Valkas ceļi”.

Vairāk lasi šodien laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”. Lasi laikrakstu arī elektroniski šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.