Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nākamgad Lielā Talka norisināsies 24. aprīlī

Foto: Pexels.com/ Attēlam ilustratīva nozīme

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai rūpētos par Latvijas dabu – tās tīrību un ilgtspējību, nākamgad jau četrpadsmito reizi pēc kārtas, norisināsies visas Latvijas vides sakopšanas akcija – Lielā Talka. Pavasarī, neskatoties uz Covid-19 pandēmijas izplatību un ierobežojumiem, iedzīvotāji bija aicināti talkot solo, duo un ģimenes talkās, kā rezultātā tīrākas un skaistākas tapa 955 talkošanas vietas visā Latvijā, “Alūksniešiem.lv” vēsta Lielās Talkas sabiedrisko attiecību konsultante Jana Kralliša.

Savukārt nākamgad Lielā Talka, kā ierasts, norisināsies pēdējā aprīļa sestdienā – 24. datumā, par vadmotīvu izvēloties: “Tīra Latvija nākamajām paaudzēm”.

Lielās Talkas mērķis jau kopš tās pirmsākumiem ir bijis aicināt Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un aicināt līdzdarboties vides sakopšanā, atveseļošanā un labiekārtošanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu. Savas pastāvēšanas otrajā desmitgadē, sākot ar 2019. gadu, Lielā Talka aicina ne tikai cīnīties ar piesārņojuma sekām, bet arī ar tā cēloņiem – mudinot cilvēkus plašāk domāt un rīkoties laikus, lai tīru Latviju un tās skaisto dabu piedzīvotu ne tikai mēs, bet arī nākamās paaudzes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā pērn, 2021. gadā organizatori aicinās talkot, piesakot savu talkošanas vietu un veicot sakopšanas un labiekārtošanas darbus. Līdz ar Lielās Talkas aktivitātēm, jau trešo gadu iedzīvotāji aicināti dalīties idejās par to, kas palīdzētu Latvijai kļūt ilgtspējīgākai, piedaloties radošajā akcijā “Ideju Talkā”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.