Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Militārās pamatapmācības kursu Alūksnē absolvēs topošie virsnieki

Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas sabiedrisko attiecību speciāliste seržante Jolanta Žuržiu informē. ka ceturtdien, 15. decembrī, Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolā, Alūksnē notiks kadeta kandidātu izlaiduma ceremonija. Pēc sekmīgas Militārās pamatapmācības kursa apgūšanas, topošie virsnieki turpinās apmācību Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Militārās pamatapmācības kursa laikā karavīri apgūst pamatus darbībai ar ieročiem, taktikā, darbā ar karti un kompasu, kā arī pirmās palīdzības sniegšanu, lauka kaujas iemaņas un citus militārās apmācības priekšmetus. 

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija ir vienīgā augstskola Latvijā, kas piedāvā iegūt augstāko militāro izglītību. Studijas Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā ir unikālas un dinamiskas, tajās akadēmiskā izglītība mijas ar militārās teorijas apguvi un praktisko iemaņu pilnveidi.

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija piedāvā apgūt trīs akreditētas bakalaura studiju programmas militārajā vadībā dienestam Sauszemes, Jūras un Gaisa spēkos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt profesionālā augstākās izglītības programma “Komandējošā sastāva virsnieks” piedāvā jauniešiem ar akadēmisko vai otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību studēt akadēmijā, lai iegūtu otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Ar Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas piedāvātajām studiju un apmācības programmām var iepazīties tīmekļvietnes www.naa.mil.lv sadaļā “Studijas”. 

Informācija par Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas aktivitātēm ir pieejama Mācību vadības pavēlniecības Facebook lapā @NBS Mācību vadības pavēlniecība, Instagram kontā @macibu_vadibas_pavelnieciba un TikTok platformā @nbs_mvp.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.