Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Meklē jaunu vietu Alūksnes bibliotēkai

Ēka Ojāra Vācieša ielā 2 a, Alūksnē ir vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis. Savulaik tur atradās stallis, proģimnāzija, vēlāk ēka pielāgota Valkas apriņķa valdes slimnīcas vajadzībām. Foto: Ilze Liekniņa, mantojums.lv

Apbūvētu iznomājamu un atsavināmu Alūksnes novada pašvaldības īpašumu sarakstā ceturto gadu iekļauti vairāki īpašumi gan Alūksnē, gan pagastos. Šovasar sarakstā atpakaļ nokļuva ēka Ojāra Vācieša ielā 2a, Alūksnē, jo pašvaldība to saskata kā vienu no iespējām, kur izvietot mūsdienīgu Alūksnes bibliotēku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers atgādina, ka ēka ir kritiskā stāvoklī, remontējama, pašlaik tā ir tukša. “Tā kā pašvaldība plāno uzlabot savu pilsētas bibliotēku, tad saskatām iespēju, ka jaunās telpas bibliotēkai varētu būt arī Ojāra Vācieša ielā 2a. Ēkas kvadratūra arī tam atbilst,” stāsta Dz. Adlers. Viņš norāda, ka pašlaik izveidota darba grupa, kas gatavo darba uzdevumu, dodas pieredzes apmaiņas braucienos uz labākajām un skaistākajām Latvijas bibliotēkām, lai nākotnē Alūksnē taptu mūsdienīga bibliotēka, atrodot tai piemērotāko vietu.

Plašāk lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņu” 10. septembra numurā vai e-avīzē aluksniesiem.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.