Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Mālupes sporta zālei pabeigta piebūve

Attēlam ilustratīva nozīme

Mālupes pagastā pabeigts projekts “Sporta infrastruktūras uzlabošana Mālupes sporta zāles ēkā”, kura rezultātā pie sporta angāra uzbūvēta vienstāva piebūve, vēstīts “Alūksnes novada vēstīs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau iepriekš rakstījām, ka piebūvē ierīkots vējtveris, viens sanitārais mezgls (WC), priekštelpa, divas garderobes, divas dušas telpas un sporta inventāra noliktava, kā arī ēkai nodrošināta vides pieejamība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – apmeklētājiem ar ierobežotām funkcionālajām spējām ir iespēja viegli pārvietoties ēkas telpās.

Kā norādījusi Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Ārija Rone, kompleksā veikta arī teritorijas labiekārtošana. Ēkas apkures, ūdens un kanalizācijas sistēmas pieslēgtas pie Mālupes pagasta inženiertehniskajiem tīkliem. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu telpu darbību, pagasta pārvalde vēl iegādāsies mēbeles un aprīkojumu. Izbūvētā piebūve ir savienota ar sporta zāli, kā rezultātā sporta aktivitāšu dalībnieki tiks nodrošināti ar higiēnas prasībām atbilstošām sanitārajām telpām. Būvdarbu izmaksas – 51 282,32 eiro bez PVN.

Kopējās projekta izmaksas ir 68 175,56 eur, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, tajā skaitā projektēšanas, autoruzraudzības un būvuzraudzības izmaksas. Finansējuma avots – pašvaldības budžeta pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammas līdzekļi 27 586 eur, ELFLA projekta finansējums – 13 500 EUR apmērā, kā arī Mālupes pagasta pārvaldes finansējums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.