Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Lielākā daļa grib mūziku pagasta centrā

Dzintars Salaks/ Foto: Loreta Jargane

Laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas” jau vēstīja, ka no 1. maija Jaunlaicenes pagasta centrā skan mūzika, kas ir pagasta pārvaldes priekšnieka Dzintara Salaka iniciatīva. Iedzīvotāju domas gan par šo jaunievedumu sāka dalīties, tādēļ veikta aptauja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dz. Salaks stāsta, ka pēc viedokļu uzklausīšanas sociālajos tīklos, gan laikrakstā, nolēmis veikt aptauju. Aptaujas anketas bija pieejamas Jaunlaicenes bibliotēkā.

“Aptaujā piedalījās respondenti vecumā no 17 līdz 81 gadam, kas nozīmē, ka šajā jautājumā bija ieinteresētas visas paaudzes, kā arī to, ka par mūzikas translēšanu neiestājas tikai seniori. 1. jūlijā komisijas klātbūtnē vērām vaļā kasti. Iesniegtas 40 anketas, no kurām 30 pausts atbalsts mūzikas translēšanai. Anketas pašlaik tiek apkopotas,” stāsta Dz. Salaks.

Pārvaldes priekšnieks arī turpmāk plāno iesaistīt pagasta iedzīvotājus dažādu jautājumu apspriešanā, veicinot savā pārraugāmajā teritorijā pilsonisko aktivitāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka no šī gada 1. maija Jaunlaicenes centrā, pie estrādes, katru darba dienu no pulksten 8.00 līdz 17.00 tiek atskaņota mūzika. Pārsvarā tās ir “Latvijas Radio 2” translācijas, taču dažādās nodarbībās, piemēram, sporta, iedzīvotāji var likt arī savu izraudzīto mūziku.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.