Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Līdzfinansējums nekustamo īpašumu pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādei vai kanalizācijai

Foto: freepik.com

No 1. līdz 31. maijam Alūksnes novada pašvaldībā varēs iesniegt pieteikumu, lai pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un/vai kanalizācijas sistēmai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Minēto līdzfinansējumu pašvaldība piešķir saskaņā ar saistošajiem noteikumiem Nr. 27/2023 “Par pašvaldības līdzfinansējuma apmēru nekustamo īpašumu pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un/vai kanalizācijas sistēmai”. Ar saistošajiem noteikumiem var iepazīties pašvaldības tīmekļvietnē www.aluksne.lv sadaļā Pašvaldība/Dokumenti/Saistošie noteikumi vai tiesību aktu portālā www.likumi.lv. Veidlapas publicētas www.aluksne.lv sadaļā Pašvaldība/Konkursi un sadaļā Pašvaldība/Pakalpojumi/Veidlapas/Nekustamais īpašums.

Līdzfinansējumu pašvaldība piešķir projektēšanas un būvdarbu izmaksu segšanai, īpašuma pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un/vai kanalizācijas sistēmai pašvaldības budžetā šim mērķim pieejamo līdzekļu apjomā. Līdzekļus piešķir 50% apmērā no minētajām izmaksām, bet ne vairāk kā 1000 EUR viena īpašuma objekta pieslēgšanai. Uz pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu var pretendēt nekustamā īpašuma īpašnieks vai kopīpašnieki, t.sk. daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopība.

Pieteikums un tam pievienojamie dokumenti iesniedzami:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 11,Alūksnē,
  • nosūtot pa pastu Alūksnes novada pašvaldībai Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnesnovadā, LV-4301,
  • elektroniski parakstīti dokumenti nosūtāmi uz Alūksnes novada pašvaldības e-adresi vai e-pastu dome@aluksne.lv.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus, kas vēlas pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu, jau šobrīd, pirms pieteikumu iesniegšanas termiņa, vērsties pašvaldībā un konsultēties par nepieciešamo dokumentu sagatavošanu. Konsultācijas sniegs pašvaldības Centrālās administrācijas Īpašumu pārvaldības un attīstības nodaļas nekustamā īpašuma speciāliste Rimma Mellenberga, e-pasts: rimma.mellenberga@aluksne.lv, tālrunis 26668502.

Informāciju sagatavoja: Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.