Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Līdz martam 68 pedagogi apgūs augsta līmeņa programmēšanas prasmes

Foto: Pixabay

Līdz nākamā gada martam nodibinājums Informāciju tehnoloģiju (IT) Izglītības fonds – “Start(IT)” 68 pedagogiem divu gadu laikā atbalstīts augsta līmeņa programmēšanas prasmes apgūšanā, “Alūksniešiem.lv” uzzināja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norādīja, ka šogad mācības turpināsies līdz martam un tajās piedalīsies 36 pedagogi, tajā skaitā 25 pedagogi no reģioniem. Mācības jau otro gadu pēc kārtas bezmaksas organizē nodibinājums IT Izglītības fonds – “Start(IT)”, kas tādā veidā būs ļāvis 68 skolotājiem paaugstināt kompetenci un apgūt programmēšanu pietuvināti darba tirgus prasībām un standartiem.

“Viens no “Start(IT)” projekta mērķiem ir ielikt pamatus Latvijas programmēšanas skolotāju kopienai, kur pedagogi savā starpā komunicē, sniedz viens otram atbalstu un padomu, dalās ar idejām un mācību materiāliem,” uzsvēra Celma.

Mācību saturu veido un pasniedz  mentori un lektori no “Accenture”, “eazyBI”, “Printful”, “Swedbank”, “Skola2030”, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Mārupes Valsts ģimnāzijas, PIKC “Ogres tehnikums”, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas, Rīgas Ostvalda vidusskolas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No šī gada septembra skolas visā Latvijā pakāpeniski sāks īstenot mācību saturu pēc Valsts izglītības satura centra (VISC) vadītā projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” jeb “Skola2030” izstrādātā vidusskolas satura pilnveides modeļa. 

“Start(IT)” ir sociāls izglītības projekts ar mērķi palielināt Latvijas skolēnu skaitu, kuri padziļināti apgūst IT prasmes. “Start(IT)” bez maksas piedāvā apgūt datoriku un programmēšanas pamatus portālā “www.startit.lv”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.