Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas Būvniecības gada balvai pieteikts objekts no Alūksnes

Šogad konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2021” saņemts 121 pieteikums 10 nominācijās, aģentūru LETA informēja konkursa organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņi norāda, ka ekonomiski sarežģītie gadi, kuros uzņēmēju darbību būtiski ietekmēja darba spēka un būvmateriālu izmaksu pieaugums, pandēmija, speciālistu trūkums, kā arī vispārējais sociālais noskaņojums, būvnieki tomēr ir spējuši pabeigt darbus un nodot sabiedrības rīcībā lielākus un mazākus visdažādākā satura objektus – skolas, stadionus, baznīcas, tiltus, ceļus, caurtekas, atjaunotas fasādes, ražotnes, estrādes, bibliotēkas, parkus, veloparkus, izziņas centrus, sabiedriskās un dzīvojamās ēkas. 

Konkursa laureāti tiks apbalvoti 11.martā Āgenskalna tirgus laukumā. Viena no pasākuma sadaļām būs “pop-up” tēlniecības izstāde, atgādinot par estētiski un mākslinieciski augstvērtīgu skulptūru nepieciešamību pilsētvidē.

Žūrijā darbojas profesionāli un pieredzējuši nozaru speciālisti – inženieri, projektētāji, arhitekti, dizaineri, Būvniecības valsts kontroles biroja pārstāvis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursam ir pieteikti objekti no Rīgas, Ventspils, Valmieras, Jēkabpils, Jelgavas, Jūrmalas, Ogres, Ludzas, Saulkrastiem, Bārtas, Bauskas, Līgatnes, Daugavpils, Kopenhāgenas, Liepājas, Aizkraukles, Mārupes, Jaunmārupes, Rēzeknes, Salaspils, Smiltenes, Nīderlandes, Ķemeriem, Rubenes, Alūksnes, Lielvircavas, Tērvetes.

Konkurss “Latvijas Būvniecības gada balva” norisinās kopš 2014.gada, tā organizatori ir biedrība “Building Design and Construction Council”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.