Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Latvijā tapis emocionāls video vēstījums visai pasaulei

COVID-19 ietvaros, akcentējot esošo situāciju pasaulē un cilvēcisko vērtību, caur emocionālu video vēstījumu, jaunieši rada sociālu kustību, ar kuras palīdzību vairot cerību sajūtu sabiedrībā, lai veicinātu epidēmijas radīto baiļu sajūtas mazināšanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

‘’Globālo pārmaiņu laikā mēs kļūstam viegli ietekmējami un bailes, kas mūsos raisās, slēpjas aiz izmisuma, agresijas un nevainīgem jokiem. Tās liedz mums iespēju asimilēties un domāt racionāli, taču neviens mums nevar aizliegt mīlēt dzīvot.’’ stāsta idejas līdzautors, Toms Barons Lūķis.

Tādēļ Latvijā tapis emocionāls video vēstījums visai pasaulei, kurā, izmantojot tēmturi #LoveToLive, aicina sabiedrību iesaistīties emocionālās situācijas stabilizēšanā, lai mazinātu apmulsumu un radītu cerību.

Video redzams, kā līdzās sajūtu pilnam stāstam, kas atspoguļo cilvēku savstarpējo attiecību skaistumu, dažādu etnisko grupu pārstāvji no visas pasaules, savos sociālajos tīklos, dalās ar video sveicienu, sakot sociālās kampaņas devīzi ‘’Love to Live!’’

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Idejas līdzautors Edgars Trankalis akcentē: ‘’Mēs dzīvojam cēloņu un seku pasaulē un tieši tāpēc viss, kas notiek, notiek tā, kā tam ir jānotiek! Tu esi tas, kam tici, Tu esi tas, ko dari, Tu esi tas, ko mīli!’’

Varbūt tiešām šis ir laiks, kurā novērtēt to, kas mēs esam, to, kas mums ir un tos, kuri mums ir līdzās? Mīliet dzīvot!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.