Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Lasīt var visu gadu! 1.oktobrī sākas Latvijas Pasta abonēšanas kampaņa, piedāvājumā – 692 izdevumi

Foto: Publicitātes

Ar aicinājumu Lasīt var visu gadu! 2021.gada 1.oktobrī sākas tradicionālā Latvijas Pasta abonēšanas kampaņa, kurā 2022.gadam iespējams abonēt kādu no 692 Latvijas un ārvalstu laikrakstiem vai žurnāliem. Piedāvājot visplašāko drukāto preses izdevumu klāstu, kampaņa turpināsies līdz decembra beigām. Visērtāk un ātrāk preses izdevuma abonementus iespējams noformēt interneta vietnē www.abone.lv, bet abonēt var arī jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2020.gada 1.oktobrī sākas Latvijas Pasta tradicionālā abonēšanas kampaņa, aicinot lasīt visu gadu un piedāvājot plašāko laikrakstu un žurnālu klāstu Latvijā. Latvijas Pastā iespējams abonēt kopumā 692 dažādus preses izdevumus – laikrakstus un žurnālus, kas tiek izdoti kā Latvijā, tā ārvalstīs. No tiem 319 ir Latvijas izdevumi: 109 laikraksti un 210 – žurnāli.

“Lasīšana nav atkarīga no sezonalitātes – notikumu analīze, zinātniski atklājumi, vēsturiski notikumi, ceļš uz sportiskām virsotnēm, māksla, arhitektūra, interjers un mode, veselīgi ēdieni, hobiji, krustvārdu mīklas un daudz kas cits ir pieejams kārtīgai lasīšanai visa gada garumā, izvēloties abonēt iecienītos laikrakstus un žurnālus. Tāpēc Latvijas Pasta un visu izdevēju vārdā aicinu – lasīsim visa gada garumā!” esošos un potenciālos abonentus uzrunā Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Ar Latvijas Pastā abonēšanai piedāvātajiem izdevumiem iespējams iepazīties Latvijas Pasta e-abonēšanas vietnē www.abone.lv vai Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogā 2022.gadam, kas pieejams visās pasta nodaļās, citās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastniekiem, kā arī tiek piegādāts to abonentu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem abonējuši pēdējo divu gadu laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 1.oktobra līdz 27.decembrim Latvijas preses izdevumu abonementus iespējams noformēt www.abone.lv, visās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastnieka. No 1.oktobra līdz 17.decembrim abonēt Latvijā izdotos laikrakstus un žurnālus iespējams, arī zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

Ārvalstu preses izdevumus jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai www.abone.lv iespējams abonēt no 1.oktobra līdz 15.decembrim, bet pa tālruni 67008001 vai 27008001 – no 1.oktobra līdz 12.decembrim.

Precīzi abonēšanas termiņi norādīti arī www.abone.lv, un tos var noskaidrot jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2021.gadā piegādes nodrošināšanai Latvijas Pastā tika saņemts 412 307 preses izdevumu abonements.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.