Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Lasīšana nav atcelta jeb klāt abonēšanas laiks!

Kādudien satiku paziņu, kurš veikalos meklēja pastkasti un sūrojās, ka nav nekādas dižās izvēles. Ģimene nesen iegādājusies īpašumu, un līdz ar citām privātmājas ērtībām, nolemts abonēt arī kādu preses izdevumu, kuru pārlapot pie rīta kafijas ar skatu uz nule iekopto dārzu. Izcila ideja! Mierināju viņu – pat, ja ar pastkastīšu izvēli vāji, tad par periodikas trūkumu gan nevar sūdzēties. Kā katru gadu, šodien, 1. oktobrī, sākas tradicionālā “Latvijas Pasta” abonēšanas kampaņa, kas turpināsies līdz pat decembra beigām, aicinot 2022. gadam abonēt kādu no turpat septiņsimt izdevumiem, un neiztrūkstoši arī vietējo laikrakstu “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Neņemot vērā grūtības, ar ko tā vai citādi saskaras faktiski visi mūsu planētas iedzīvotāji, lasīšana nav atcelta. Lasīt, iegūt faktus un dalīties ar uzzināto pārbaudītas informācijas veidā īpaši būtiski ir tagad, kad nav īstas skaidrības par to, kas notiks rīt.

Avīze, kuru Tu pazīsti, ziņas, kas Tev svarīgas

Arvien lielāka nozīme šajā globalizācijas laikmetā ir reģionālajai presei, reģionālajam medijam. Avīzei, kuru Tu pazīsti, un ziņām, kas Tev kā vietējās kopienas cilvēkam ir svarīgas. Pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes datiem 49 % iedzīvotāju joprojām patērē presi vismaz reizi nedēļā, un tas nav maz! Pie tam, cilvēkus visvairāk interesē tieši vietējās ziņas (88 % respondentu), un tās neviens cits, izņemot mūs, lasītājiem nevar piedāvāt. Interneta ziņu portālus ikdienā lieto 80 % aptaujāto, un “Alūksniešiem.lv” piedāvā arī šo formātu. Arī nākamajā abonēšanas periodā laikraksts/portāls būs pirmā pietura vietējo problēmu risināšanā, ar saviem stāstiem stiprinās piederības sajūtu dzimtajai vietai un veidos kopienas hroniku par to, kā dzīvo mūsu sabiedrība. Tas, kas būs svarīgi jums, būs svarīgi arī mums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiksimies laikraksta un portāla slejās

Lai pie jums nonāktu arvien kvalitatīvāks laikraksta un portāla saturs, nepārtraukti apgūstam jaunas zināšanas un papildinām esošās. Līdzīgi kā skolēni septembrī devās uz skolu, arī mēs sākām studēt laba stāstnieka prasmes sabiedriskā labuma žurnālistikā reģionos sadarbībā ar mūsu uzticamo partneri Baltijas Mediju izcilības centru. Laikraksta lappusēs un portāla slejās ar jums tiksies Aivita Lizdika, Loreta Jargane, Dace Plaude, Agita Bērziņa, Didzis Bauers un šo rindu autore. Kā vienmēr gaidīsim arī jūsu vēstis – gan priecīgās, gan bēdīgās – uz laikrakstā norādītajiem tālruņiem vai e-pastu: info@aluksniesiem.lv. Un arī jūs kļūsiet par kādam cilvēkam nozīmīga satura veidotāju.

Būt informētam tas ir labs ieguldījums

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vislabākais novērtējums mūsu darbam būs jūsu laikraksta abonements nākamajam gadam. Informācija – tas ir labs ieguldījums, kas iegūst arvien lielāku nozīmību. Lai būtu informēts, nākamajā abonēšanas periodā mēnesī fiziskai personai jāiegulda tikai 6,00 eiro. Spēkā arī divi varianti ar atšķirīgām cenām – ar vai bez televīzijas programmas. Cena mazumtirdzniecībā paliek esošā – 0,80 eiro otrdienās un 1,35 eiro piektdienās.

Var abonēt arī e-paskastītē

Tagad varat kļūt arī par digitālā satura abonentiem – daudzi šādu iespēju jau ir novērtējuši un izmanto. Pieejamas arī vairākas komplektācijas – abonēt drukāto avīzi, komplektā iegūstot avīzes elektronisko versiju un visu digitālo saturu, kas pieejams maksas satura sadaļā “Alūksniešiem.lv Plus” (vienam mēnesim 5,49 eiro). Tāpat var abonēt tikai digitālo saturu (vienam mēnesim 1,99 eiro). Sīkāka informācija par abonēšanu meklējama portālā. Procesā ir arī gaidāmais jaunums – portāla satura ērta lasīšana viedtālruņa aplikācijā. Par to vēstīsim, tiklīdz būs klāt!

Redakcijā – izdevīgāk

Laikraksta abonementu bez komisijas maksas var noformēt redakcijā, Alūksnē, Rūpniecības ielā 7a. Priecāsimies jūs satikt redakcijā, bet, ja vēlaties abonēt neklātienē, atliek tikai piezvanīt uz redakciju 26410083 vai rakstīt e-pastu uz reklama@aluksniesiem.lv, norādot vārdu un uzvārdu, abonēšanas periodu, piegādes adresi. Protams, tas viss izdarāms arī pasta nodaļās, pie saviem pastniekiem vai “Abone.lv.” Nemainīsim arī tikšanās vietu Alūksnes novada sabiedrības centrā, kur varēs gan abonēt, gan reklamēt, gan mums jaunumus pastāstīt.

Abonentiem – balvas vēderpriekam un relaksācijai

Pateicībā par uzticību mums ļoti patīk saviem abonentiem sarūpēt pārsteiguma balvu loteriju, kas priecēs gan gardēžus, gan relaksējošas atpūtas cienītājus. Par to parūpējusies mūsu reklāmas speciāliste Vēsma Celma. Abonenti, kuri laikrakstu būs abonējuši vismaz trim mēnešiem, saņems ar mīlestību ražotus gaļas produktus no “Kunturiem”, dāvanu kartes atpūtai “Balvu baseinā” un rehabilitācijas centrā “Līgatne”, kā arī citas pārsteiguma balvas ne tikai abonēšanai noslēdzoties, bet visa abonēšanas gada garumā.

Paldies visiem uzticīgajiem draugiem! Un tiem, kas par tādiem kļūs!

Paldies visiem lasītājiem, kuri laikrakstam uzticējušies un uzticēsies arī turpmāk, kā arī ceru, ka mūsu – lasītāju – kopiena arvien augs. Paldies arī reklāmdevējiem un sadarbības partneriem! Jo tikai kopā mēs varam padarīt savu novadu par arvien labāku vietu, kur dzīvot, strādāt un lasīt ziņas pie rīta kafijas ar skatu uz pagalmu un pastkastīti.

Sandra Apine, galvenā redaktora pienākumu izpildītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.