Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Laiks, kad mācīties līdzcietību un pacietību

Ziemassvētki ir laiks, kad biežāk kā citkārt gadā izskan vārds “labdarība”. Ar to visbiežāk saprotam ziedojumu vākšanu, taču patiesībā tas ir daudz ietilpīgāks jēdziens. Darīt labu nozīmē audzēt sevī labestību, redzīgumu, vēlmi atbalstīt, palīdzēt citiem un gūt no tā prieku. Ar šādu pārliecību dzīvo Ēveļu ģimene Apē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


“Ja palīdzēsi citiem, arī tev kāds palīdzēs. Dievs ir devīgs pret mums visiem un mēs varam dot tālāk. Ne vienmēr svarīga ir nauda, atbalstīt varam ar saviem labajiem darbiem,” saka Ilze Ēvele. 


Ēveļu ģimene un Ilzes dzīvesbiedra Ingus kokapstrādes uzņēmums “Rismus VK” regulāri atbalsta Apes tautas nama rīkotos pasākumus un arī paši ir aktīvi amatiermākslas kolektīvu dalībnieki – meitas Signe un Emīlija dzied, bet Ilze un Ingus dejo vidējās paaudzes deju kolektīvā “Metenis”. Tāpēc zīmīgi, ka tieši viņi šopavasar 4. maijā pie Apes tautas nama iestādīja ābelīti, lai tā augtu, kuplotu un pēc gadiem nestu augļus. 


“Reti kurš pasākums Apē notiek bez mūsu līdzdalības – ja ne pašu, tad bērnu. Šovasar Apes pilsētas svētkos grupa “Subito”, kurā dzied vecākā meita Signe, Ulrika Tetere un Bruno Ābolkalns, un vokālais trio, kurā dzied jaunākā meita Emīlija, Estere Grandava un Ance Ābolkalne kopā ar skolotāju Sandru Oto dāvināja koncertu savai pilsētai Apei. Tērpus viņiem darina Sana Raipale un Aiva Zīle.  Ir labi, ka vari sildīt cilvēku sirdis ar to, ko mīli. Vienmēr esmu teikusi, ka ir jāspēj novērtēt to, ko mēs varam saņem savā mazajā pilsētā, bet līdz ar to arī paši būt devēji,” atzīst I. Ēvele. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Foto: no Ēveļu ģimenes albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.