Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kurp doties Lieldienās?

28. martā 15.00 Jaunlaicenes pagasta kultūrtelpā “Lazdiņas” Jaunlaicenes bibliotēkas Lieldienu pasākums sadarbībā ar senioru kopu “Pūrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

30. martā 11.00 Alūksnes Kultūras centrā Lieldienu pasākums visai ģimenei, kopā ar “Ievas balles” piedāvāto muzikālo izrādi “Sīki, mazi kukainīši” un Tautas lietišķās mākslas studijas “Kalme” radošajām darbnīcām.

30. martā 11.00 Viktora Ķirpa Ates muzejs “Vidzemes lauku sēta” aicina uz pasākumu “Ottes Lieldienas”. Šūposimies, cienāsimies, lasīsim ticējumus. Krāsosim un ripināsim olas, sētā būs īsti Lieldienu zaķi un radošās darbnīcas kopā ar māksliniecēm Rudīti Liepiņu un Daigu Kaufmani (gatavosim putnu cepurītes un līmēsim zaķēnu portretus), kā arī aktivitāte “Orientēšanās lauku sētā”. Ieeja: bez maksas.

31. martā 11.00 laukumā pie Jaunannas tautas nama ģimeņu Lieldienu aktivitātes “Saule danci ritināja Lielās dienas rītiņā”. Darbosimies radošajās darbnīcās, piedalīsimies olu ripināšanā, jestrās olu kaujās,  orientēsimies un meklēsim apslēpto mantu. Īpašā balva visraibāk ģērbtajam. Līdzi jāņem krāsotas olas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

31. martā no 12.00 Liepnas tautas namā Lieldienu pasākums ar šūpošanos, olu lunkošanu, fotoorientēšanos bērniem līdz 14 gadiem, tautas namā rokdarbu pulciņa izstāde “Dzīpariņš pie dzīpara, pērlīte pie pērlītes…”.

31. martā no 12.00 – 14.00 pie Zeltiņu tautas nama Lieldienu pasākums “Oliņ, boliņ”. Piedāvājumā – olu ripināšana un šūpošanās, dažādas spēles, izjādes zirgu mugurā (z/s “Purenes” ar mazākajiem zirgiem). Darbosies izbraukuma bufete “Cita Opera”.

31. martā no 13.00 – 14.30 pie Mālupes Saieta nama “Lieldienu jampadracis”. Kopā ar jauniešiem no jauniešu neformālās grupas “Creative Chaos” varēs ripināt olas, šūpoties, piedalīties dažādās aktivitātēs un atrast skaistāko Lieldienas olu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

31.martā no 13.00 – 16.00 Raibās Lieldienu lustes Apes pilsētā.

31. martā no 16.00 – 17.30 pie Malienas tautas nama “Lieldienu jampadracis”. Kopā ar jauniešiem no jauniešu neformālās grupas “Creative Chaos” varēs ripināt olas, šūpoties, piedalīties dažādās aktivitātēs un atrast skaistāko Lieldienas olu.

31. martā 19.00 Māriņkalna tautas namā “Gaismas koncerts” – poētiski muzikāls ceļojums iekšējas gaismas meklējumos. Muzicēs Harijs Stradiņš ar dēliem un māsas Dana un Linda Berkules. Tajā pašā laikā bērniem būs iespēja doties Lieldienu piedzīvojumā ar pārgājiena elementiem – pulcēšanās pie Māriņkalna tautas nama. Pasākums bez maksas.

31. martā 21.00 Liepnas tautas namā balle ar muzikantu Normundu Veļķeri.

31. martā 22.00 Alsviķu kultūras namā Lieldienu balle ar Zinti Krakopu.

31. martā un 1. aprīlī ap SKIIM centru “Dailes” Lieldienu pasākums ģimenēm – fotoorientēšanās “Pa Lieldienu Zaķa pēdām…”. Sāc no šūpolēm, lasi uzmanīgi aprakstu, izstaigā Zaķa atstātās cilpas un atrodi 5 uzdevumus, izpildi tos, nofotografējies, atsūti uz WhatsApp 26567521 (Marinai) un saņem Lieldienu Zaķa atstāto dāvaniņu.

1. aprīlī pie Alūksnes Kultūras centra sportiski ģimenisks pasākums “Zaķu skrējiens 2024”. Reģistrācija no 9.59 un starts 11.01.

1. aprīlī 11.00 laukumā pie Annas kultūras nama aicinām apmeklēt aktīvu, izzinošu, rotaļīgu Lieldienu pasākumu “Oliņ Boliņ”.  Kopā ar Lieldienu zaķi: kārtīgi izšūposimies, zīmēsim, meklēsim, ripināsim, krāsosim un ēdīsim olas; norisināsies krāsoto olu konkurss, iesim Lieldienu rotaļās, iesaistīsimies aktīvās spēlēs, dzersim tēju.

1. aprīlī 13.00 Mārkalnes centrā pie “Saules akmens” Lieldienu svinēšana ar Ziemera pagasta folkloras kopu.

1. aprīlī 14:00 Veclaicenes pagasta Kornetos, “Katiņkalnā”, pasākums “Jautrās Lieldienas Katiņkalnā”. Pasākums ģimenēm – jautras spēles, rotaļas, uzdevumi, vizināšanās ar Pupsikbāni, olu krāsošana, ripināšana un sviešana. Zefīriņu cepšana un pankūku ēšana.

Saulainas, priecīgas un gaišas Lieldienas!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.