Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kurā Latvijas uzņēmumā strādā aktīvākie Eiropas lietu eksperti?

Foto: pixabay.com

Kā ik gadu visā Eiropā un Latvijā 9. maijā plaši tiks atzīmēta Eiropas diena. Tā ir diena, kad eiropieši svin mieru, Eiropas kultūru dažādību un solidaritāti – spēju būt vienotiem kā labos, tā ne tik labos laikos. Viens no jau ierastiem Eiropas dienas pasākumiem ir “Eiropas eksāmens”. Pērn Eiropas eksāmenā piedalījās 37 611 dalībnieku. Šogad Eiropas eksāmenā ir izveidotas divas jaunas nominācijas – “Aktīvākā valsts vai pašvaldības iestāde” un “Aktīvākais Latvijas uzņēmums, nevalstiskā organizācija”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicina stiprināt demokrātiju ar zināšanām

“Eiropas eksāmena” projekta vadītāja Liene Valdmane norāda, ka demokrātiju mēs stiprinām ar zināšanām, izpratni, kritisko domāšanu un ikdienas rīcību: “Valsts un pašvaldību iestādēs, uzņēmumos strādā lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa. Tie ir cilvēki, kuri veido sabiedrisko domu, nostāju un attieksmi pret mūsu vērtībām un principiem. Ir svarīgi apliecināt, ka esam zinātkāri, aktīvi, vienoti ar Eiropas kopienu, iestājamies par mieru, demokrātiju un sadarbību.Tāpēc īpaši aicinām valsts un pašvaldību iestādes, uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas piedalīties “Eiropas eksāmenā 2022””.

Kā norit Eiropas eksāmens?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Eiropas eksāmens 2022” norit 7., 8. un 9. maijā tiešsaistē www.esmaja.lv. Izvēlieties sev ērtu dalības laiku, kā arī atbilstošu jautājumu grūtības līmeni – standarta vai izaicinājuma. Katrā līmenī var piedalīties vienu reizi. Pēc dalības e-pastā saņemsiet Apliecinājumu, kurā norādīts iegūtais punktu skaits. “Eiropas eksāmenā” tiek apbalvoti pieci dalībnieki katrā vecuma grupā. Apskatiet iepriekšējo gadu “Eiropas eksāmena” jautājumus www.esmaja.lv sadaļā “Eiropas eksāmens”!

Kā noteiksim uzvarētāju?

7., 8., 9. maijā, sākot pildīt Eiropas eksāmenu www.esmaja.lv, Jums būs iespēja norādīt pārstāvēto iestādi, uzņēmumu, nevalstisko organizāciju. Ja vismaz 10 pārstāvji no Jūsu iestādes, uzņēmuma, nevalstiskās organizācijas būs piedalījušies “Eiropas eksāmenā”, Jūs piedalīsieties izlozē par pārsteiguma balvu. 2022. gada 13. maijā tiks paziņoti nomināciju ieguvēji.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.