Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kompostēšanas laukuma izveide Alūksnes novadā tuvojas noslēgumam

Foto: S. Spudiņa

Šobrīd projekta teritorijā, kas atrodas “Iztekās”, Alsviķu pagastā ir pabeigti asfaltēšanas darbi. Tas nozīmē, ka laukuma būvniecība tuvojas noslēgumam, vēsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Spudiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

S. Spudiņa uzsver, ka atlikušie darbi – teritorijas apzaļumošana un elektronisko vārtu un nožogojuma uzstādīšana apkārt laukumam, tiks paveikti tuvākajā laikā. Kā ziņots, atkritumu galvenā izcelsme būs Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “Spodra” darbības rezultātā radušies atkritumi – parku bioloģiskie atkritumi, zāliens pēc pilsētvides uzkopšanas, kā arī dalīti savāktie zaļie un dārza atkritumi no SIA “Pilsētvides serviss”, kas līguma ietvaros veic atkritumu apsaimniekošanu Alūksnes novadā. Zaļo un dārza atkritumu laukuma pareizas apsaimniekošanas rezultātā komposts tiks iegūts 3 gadu laikā un to paredzēts izmantot teritoriju labiekārtošanai, apstādījumu veidošanai, tādējādi attīstot atkritumu pārstrādi un veicinot to vairākkārtēju izmantošanu.

S. Spudiņa informē , ka projekta kopējās izmaksas 216 262,68 EUR, tajā skaitā 75 691,94 EUR Kohēzijas fonda līdzfinansējums. Projekta vadītāja – Una Tetere-Teterovska

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.