Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Artūrs Grīnbergs nepiekrīt sociālās, izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja vietnieka amatam

Attēlā: Līga Langrate (JKP)/ Foto: Loreta Jargane

Vakar, 15. jūlijā, notika pirmā Alūksnes novada domes Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēde. Par komitejas priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēja domes priekšsēdētāja vietnieci Līgu Langrati (“Jaunā konservatīvā partija”), kura bija vienīgā izvirzītā kandidāte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: priekšplānā Artūrs Grīnbergs (ZZS)

Savukārt par komitejas priekšsēdētāja vietnieku pēc L. Langrates ierosinājuma ievēlēja Artūru Grīnbergu (“Zaļo un Zemnieku savienība”), kurš sēdē nepiedalījās. L. Langrate norādīja, ka ar A. Grīnbergu par to ir iepriekš vienojušies. Pēc sēdes ZZS Facebook.com lapā parādījās paziņojums, ka A. Grīnbergs atteiksies no šī amata un ar viņu tas nebija saskaņots.
Sazinājāmies arī ar A.Grīnbergu, kurš šobrīd atrodas ārpus Latvijas. “Savu piekrišanu ievēlēšanai šajā amatā neesmu devis. Iespējams, ka mūsu starpā ir notikusi nesaprašanās un L. Langrate ir ko pārpratusi. Iespējams, negodprātīgi izmantojusi to, ka fiziski nepiedalos sēdē un nevaru iebilst, kā arī to, ka nav tādas pieredzes domes darbā un nevaru kandidēt šajā amatā, nezinot, kādi būs pienākumi un atbildība,” komentē A. Grīnbergs un pauž neizpratni, kā var ievēlēt, neesot klātesošam. Viņš plāno atkāpties no piešķirtā amata.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.