Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Klientu apkalpošanas centros Pededzē un Gaujienā uzsākts jauns pakalpojums

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) paplašina pilotprojektu vienotajos valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centros (VPVKAC), sniedzot iespēju iedzīvotājam attālināti saņemt Valsts zemes dienesta (VZD) speciālista padziļinātu konsultāciju. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Attālinātai saziņai ir pieejama VZD padziļinātā konsultācija fiziskai personai par visiem dienesta pakalpojumiem. Attālinātas konsultācijas iespēja būs pieejama no 2. maija  Olainē, Viļakā, Ilūkstē, Višķos, Rubenē, Viesītē, Pededzē, Drustos, Gaujienā, Variņos un Stopiņos.

Šobrīd jau ir pieejama attālināta konsultācija par Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) četriem pakalpojumiem: vecuma pensiju, slimības pabalstu, invaliditātes pensiju un vecāku pabalstu. Iepriekš šāds pakalpojums bija pieejams tikai klātienē, ierodoties VSAA.  

Tāpat ir pieejama attālināta, padziļināta konsultācija ar Valsts ieņēmumu dienesta speciālistu par kapitāla pieaugumu situācijās, kad tiek pārdots vai kā citādi jaunam īpašniekam nodots personīgais nekustamais īpašums. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.