Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Katrs pats atbildīgs par saviem lielgabarīta atkritumiem

Attēlam ilustratīva nozīme

Redakcijā esam saņēmuši lasītāja jautājumu par lielgabarīta atkritumu novietošanu pie sadzīves atkritumu konteineriem. Lasītājs vērš uzmanību, ka par tiem katram iedzīvotājam jeb konkrētā atkrituma radītājam ir jāmaksā pašam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Alūksnē pie daudzdzīvokļu māju konteineriem nereti ir vērojama situācija, ka tie tiek novietoti slepus, parasti nakts aizsegā, un beigās par to jāsamaksā visai mājai, nevis konkrētajam cilvēkam. Kā šo problēmu risināt? Kādas rīcības bijušas no SIA “Pilsētvides serviss” puses, lai novērstu, mazinātu šādas situācijas?” jautā lasītājs.

Atbild SIA “Pilsētvides serviss” mārketinga speciāliste Kristīne Mincāne: “SIA “Pilsētvides serviss” ir atkritumu savākšanas pakalpojumu sniedzējs, kas neveic izsekošanu, kas, kad un ko noliek pie kopējiem atkritumiem. Par to jārūpējas pašiem atkritumu radītājiem vai māju apsaimniekotajiem. Brīdī, kad tiek radīti atkritumi, uzņēmums tos izved saskaņā ar noslēgto grafiku.

Ja rodas aizdomas, ka kāds nelikumīgi savus atkritumus izmet blakus konteineriem, tad iesakām iedzīvotājiem vērsties pie pašvaldības policijas ar lūgumu palīdzēt atrisināt šo jautājumu, piemēram, uzliekot pārvietojamās video kameras, patrulējot vairāk pilsētā pie tām mājām, kur šie lielgabarīta atkritumi biežāk tiek izlikti, un tamlīdzīgi. Protams, aicinām arī māju pilnvarotās personas aktīvi komunicēt ar savas mājas iedzīvotājiem par šo jautājumu.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.