Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunlaicenes pagastā pasta pakalpojumus turpmāk sniegs atbilstoši reālajam pieprasījumam

Foto: Publicitātes

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Alūksnes novada Jaunlaicenes pagastā no 2020.gada 6.oktobra tiek mainīts Jaunlaicenes pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Jaunlaicenē visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.12.30 līdz 13.30 tiks nodrošināti līdzšinējā atrašanās vietā Dārziņos 3 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā. “Alūksniešiem.lv” skaidro vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Jaunlaicenes pasta nodaļā, kas rada Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 4200 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

Tāpat kā līdz šim, Jaunlaicenes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar pastnieka starpniecību Jaunlaicenes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Jaunlaicenes iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281057.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Jaunlaicenes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 vai 27891542 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Alūksnes 1.pasta nodaļu Pils ielā 21, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 13.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunlaicenes iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 2020.gada 6.oktobra tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, sākot ar 8.septembri.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.