Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunieši Smiltenē attīstīs biznesa idejas energoefektivitātes paaugstināšanai

Vidzemes plānošanas reģiona organizētais hakatons “Jauniešu biznesa idejas energoefektivitātes paaugstināšanai” šoreiz norisināsies Smiltenē 28. un 29. septembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma mērķis ir attīstīt jauniešu uzņēmējdarbības spējas un motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību. Atbilstoši hakatona formātam, dalībniekiem būs nodrošināts viss, sākot no ērtas vides, materiāliem, zināšanām un atbalsta personāla līdz pat ēdienreizēm, lai jaunieši spētu pilnībā koncentrēties galvenajam – ģenerēt inovatīvas un īstenojamas idejas, kas ļautu paaugstināt energoefektivitāti ekonomikai, sabiedrībai, videi un kultūrai svarīgās nozarēs un pasākumos. Hakatonā dalību pieteikuši 38 Smiltenes vidusskolas un Smiltenes tehnikuma audzēkņi, kuri darbosies astoņās komandās.

Hakatonu vadīs biedrības “Zināšanu un inovācijas sabiedrība” valdes priekšsēdētāja Vita Brakovska, jauniešus ideju radīšanas un attīstīšanas procesā atbalstīs mentori – Smiltenes novada uzņēmēji, Vidzemes augstskolas un LIAA Valmieras biznesa inkubatora pārstāvji. Hakatona noslēgumā komandu prezentācijas vērtēs žūrija – visu komandu ieguldījums tiks novērtēts un trīs godalgoto vietu ieguvēji saņems īpašas balvas.

Šis ir otrais hakatons projektā “Uzņēmējdarbība Vidzemē” plānoto četru hakatonu ciklā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Hakatons ir pasaulē plašu popularitāti guvis pasākuma formāts, kura laikā noteiktas mērķa grupas pārstāvji apvienojas komandās, lai attīstītu kādu ideju un īsā laikā intensīvi rastu risinājumu kādai aktuālai problēmai.

Hakatons “Jauniešu biznesa idejas energoefektivitātes paaugstināšanai” tiek īstenots Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta 2014.—2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.