Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunie sportisti var pieteikties RTU īpašajām budžeta vietām

Pexels.com

No 15.marta Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina jaunos sporta talantus pieteikties studijām īpašajās budžeta vietās bakalaura, maģistra un pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības programmās, lai varētu veidot duālu karjeru – gan nodarboties ar sportu, gan arī iegūt augstāko izglītību, aģentūru LETA informēja RTU Ārējās komunikācijas nodaļas vadītāja Dita Arāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arāja norādīja, ka 2021./2022.studiju gadā konkursa kārtībā šim nolūkam atvēlētas 15 budžeta vietas sportistiem, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus konkrētajā sporta veidā, kā arī guvuši labas sekmes mācībās vai studijās.

RTU Sporta centra direktors Egons Lavendelis norādīja, ka, uzņemot jaunos sportistus īpašajās budžeta vietās, RTU viņus atbalsta un motivē gan sasniegt arvien jaunas virsotnes sportā, gan arī iegūt augsta līmeņa augstāko izglītību, kas noderēs, beidzot sportista karjeru. 

Kandidātiem jābūt ar vismaz piecu gadu spēlētāja pieredzi konkrētā komandu sporta veidā vai arī ir Latvijas izlases kandidāts, Latvijas izlases dalībnieks individuālajos sporta veidos. Kandidāta vidējā gala atzīme – ne zemāka par septiņi iepriekšējā izglītības līmenī, ir aktīva iesaiste atbilstošo sporta federāciju rīkotajās aktivitātēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās studijām notiek no plkst.12 un norisināsies no šodienas līdz 17.maijam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.