Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jāseko līdzi atkritumu izvešanas grafikiem

Foto: pixabay.com

SIA “Pilsētvides serviss” saviem klientiem atgādina par sadzīves atkritumu līguma punktiem, kuri attiecas par papildus apjomu pie konteineriem vai par neatteiktiem, neizstumtiem, nepieejamiem, aizslēgtiem sadzīves atkritumu konteineriem noteiktajās grafika izvešanas dienās. Konteineriem ir jābūt pieejamiem no plkst.8:00 (atslēgti, izstumti no privātmāju pagalmiem tuvāk pašvaldības vai valsts ceļiem). Atkritumu izvešana notiek arī svētku dienās, kas kalendārā ir atzīmētas ar sarkanu krāsu. Klientiem obligāti ir jāatsaka atkritumu izvešana pēc līgumā noteiktā grafika  (ja izvešana nav nepieciešama), informējot uzņēmumu vismaz vienu darba dienu iepriekš līdz plkst.13:00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klientiem (fiziskas personas, juridiskas personas, daudzdzīvokļu mājas), sākot ar 1. februāri aicina ļoti rūpīgi sekot līdzi saviem atkritumu izvešanas grafikiem. Ja specializētā transportlīdzekļa ekipāža, vadoties pēc konkrētā klienta līgumā noteiktā grafika, neiztukšos konteineru (nav atteikta izvešana, daudzdzīvokļu māju pagalmos traucē priekšā novietoti transporta līdzekļi, privātmājām nav izstumts konteiners un nav arī atteikta izvešana, iesaluši atkritumi utml.), tad klientam tiks izrakstīts rēķins kā par izvestu konteineru. Ja pie konteinera vai uz tā, vai blakus ir novietoti atkritumu maisi, tad par to tiek un arī turpmāk tiks aprēķināta papildus maksa. Šādos gadījumos tiek un arī turpmāk tiks veikta fotofiksāža.

SIA “Pilsētvides serviss” aicina savus klientus aizpildīt klientu apmierinātības pētījuma aptauju: https://www.visidati.lv/aptauja/1953242826/

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.