Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ja medicīniskajām izziņām beidzas termiņš

Foto: toptip

Transporta līdzekļu vadītāju medicīniskās izziņas, kuru termiņš beidzās “Covid – 19” ārkārtējās situācijas laikā, sākot ar 12. martu, bija derīgas visu ārkārtējā stāvokļa laiku un vēl trīs mēnešus pēc tā beigām. Tagad šis termiņš ir pagājis un ar 9. septembri transporta līdzekļu vadītājiem nepieciešamas jaunas medicīniskās izziņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tas nozīmē, ka vadītāji, kuri vēlas apmainīt savu apliecību un kuriem ārkārtējā stāvokļa laikā ir beidzies šīs medicīniskās izziņas termiņš, tagad var apmainīt savu apliecību un saņemt jaunu. Savukārt vadītāji, kuriem ir derīga apliecība, var turpināt to izmantot,” laikrakstu informē ģimenes ārsts, arodslimību un arodveselības ārsts Jānis Žīgurs.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu veikta veselības pārbaude ir obligāts priekšnosacījums, lai persona varētu saņemt vadītāja apliecību, bet personām, kurām jau izsniegta vadītāja apliecība, ja nav veikta kārtējā veselības pārbaude, saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu iestājas transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, informē Ceļu satiksmes un drošības direkcija, aicinot būt atbildīgiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.