Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Izveidotas 72 darba vietas

Publicitātes foto/ attēlam ilustratīva nozīme

Alūksnes un Apes novadā šogad piešķirtas un izveidotas 72 darba vietas algotiem pagaidu sabiedriskajiem darbiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā aktivitātē varēja piedalīties visi tie bezdarbnieki, kuri nesaņem bezdarbnieka pabalstu, bet ietilpst pašvaldības saistošajos noteikumos paredzētajiem atlases kritērijiem, pēc kuriem bezdarbnieki prioritāri tiek iesaistīti šajā pasākumā. “Pie tam, pašreizējās koronavīrusa pandēmijas apstākļos līdz 30. jūnijam atcelts nosacījums, kas bija spēkā iepriekšējos gados, ka var piedalīties tikai tie bezdarbnieki, kuri līdz šim vismaz gadu nav bijuši darba attiecībās vai vismaz jau pusgadu ir bezdarbnieka statusā,” stāsta Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiāles vadītāja pienākumu izpildītāja, nodarbinātības organizatore Liene Ūbele.

Par pagaidu algota sabiedriskā darba veikšanu bezdarbnieks saņem 200 eiro atalgojumu mēnesī, tomēr šī summa atkarīga no nostrādāto stundu skaita. Par kavētu darba laiku tā netiek maksāta.

Jaunums šogad ir tas, ka katra pašvaldība pagaidu sabiedriskajos darbos iesaistītajiem bezdarbniekiem var iegādāties aizsarglīdzekļus “Covid -19” profilaksei, uz vienu cilvēku izlietojot 50 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Algoti pagaidu sabiedriskie darbi ir aktīvais nodarbinātības pasākums bezdarbniekiem darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai, veicot sociāla labuma darbus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.