Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē mājām veikta gāzes vada tīklu apsekošana

Foto: pixabay.com

Pēc 2016. gadā notikušā gāzes sprādziena Torņa ielas 15. namā alūksnieši vēl arvien ir piesardzīgi un, jūtot gāzes smaku, nekavējoties izsauc attiecīgos dienestus. SIA “Alūksnes nami” valdes loceklis Armands Musts norāda, ka visās uzņēmuma apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās, kurās ir “Latvijas propāna gāzes” piegāde, veikta gāzes vada tīklu apsekošana un, ja nepieciešams, labošana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mājās, ko apsaimnieko SIA “Alūksnes nami” un kurās ir “Latvijas propāna gāzes” piegāde, pēc 2016. gadā notikušā sprādziena Torņa ielas 15. namā, pēc SIA “Alūksnes nami” pieprasījuma, “Latvijas propāna gāze” aptuveni trīs mēnešu laikā apsekoja visus gāzes vada tīklus un vietās, kur iedzīvotāji sūdzējušies par iespējamu gāzes noplūdi, veica to labošanu.

“Tām mājām, ko iedzīvotāji apsaimnieko paši, apsaimniekotāju pilnvarotajam pārstāvim jau sen bija jāvienojas ar uzņēmumu “Latvijas propāna gāze” par mājas apsekošanu un jāslēdz vienošanās par to, kā to izdarīs un par kādu samaksu. Mūsdienās nekas vairs par velti nenotiek. Ja apsaimniekotājs nevar vienoties par darbu veikšanu un samaksu, diemžēl tad arī varbūt vēl joprojām kādā ēkā šāda veida pārbaudes nebija,” saka A. Musts.

Jautāts par to, kā un vai turpinās gāzes avārijā cietušās Torņa ielas 15. mājas remontdarbi, SIA “Alūksnes nami” valdes loceklis skaidro – pašlaik uzņēmumā top nolikums, lai izsludinātu jaunu iepirkumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.