Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Industriālās teritorijas otrās kārtas būvdarbus pabeigs pavasarī

Rūpniecības ielas industriālās teritorijas izveides otrās kārtas un teritorijas ūdenssaimniecības infrastruktūras uzlabošanas būvdarbi Alūksnē ir paveikti 80% apjomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Objektā atlikušie darbi saistīti ar apgaismojuma un elektroapgādes tīkliem, elektronisko sakaru tīkliem un labiekārtošanu. Šobrīd būvdarbu veicējam SIA “8 CBR” ir sācies tehnoloģiskais pārtraukums, un darbu objektā tas atsāks nākamā gada pavasarī, kad meteoroloģiskie apstākļi būs atbilstoši atlikušo būvdarbu tehnoloģiskajām vajadzībām. Pēc objekta nodošanas ekspluatācijā tiks rīkota nomas tiesību izsole. “Alūksniešiem.lv” vēsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Lai veicinātu novada ekonomisko aktivitāti, šis projekts paredz turpināt sakārtot vienu no lielākajām rūpnieciskās apbūves zonām, kas atrodas degradētā ražošanas teritorijā, izveidojot tur industriālo laukumu ar nepieciešamiem inženierkomunikāciju pieslēgumiem, tādejādi padarot to pievilcīgu uzņēmējdarbības attīstībai un atbilstošu uzņēmēju vajadzībām. Projekta galvenās aktivitātes ir bruģēta laukuma izveide, ūdenssaimniecības infrastruktūras pieslēgumu, centralizētās siltumapgādes sistēmas atzara un elektroenerģijas pieslēguma izbūve industriālajai teritorijai.

Būvdarbi objektos “Industriālās teritorijas izveides otrā kārta Rūpniecības ielā, Alūksnē, Alūksnes novadā” un “Ūdenssaimniecības infrastruktūras uzlabošana Rūpniecības ielas industriālajā teritorijā, Alūksnē, Alūksnes novadā” norit projektā “Uzņēmējdarbībai nozīmīgas infrastruktūras attīstība Alūksnes pilsētā” (Nr.5.6.2.0/20/I/008). Tā kopējās izmaksas ir 629 252,29 EUR, attiecināmās izmaksas ir 623 952,79 EUR, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 75,73% jeb 472 533,08 EUR. Pēc SIA “BM projekts” un SIA “Ekolat” izstrādātā tehniskā projekta darbus veic SIA “8 CBR”. Autoruzraudzību nodrošina SIA “BM projekts” un SIA “Ekolat”, būvuzraudzību – SIA “Būvuzraugi LV”. Projektu vada Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Inese Zīmele-Jauniņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: Evita Aploka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.