Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iespēja pieteikt pretendentus “Gada psihologam 2020”

Foto: Pexel
Attēlam ilustratīva nozīme

Latvijas Psihologu biedrība (LPB) informē, ka tuvojas gadskārtējās Psiholoģijas dienas, Jauno zinātnieku konkurss un gada konference, kuras noslēgumā tiks pasniegta balva “Gada psihologs 2020” ar nolūku izteikt atzinību psihologiem, kas ar savu darbību ir snieguši īpašu ieguldījumu sabiedrības psiholoģiskajā veselībā vai sasnieguši izcilus rezultātus pētniecībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada balvu plānots piešķirt trīs kategorijās “Par ieguldījumu psiholoģijas zinātnes attīstībā”, “Par ieguldījumu psihologa profesijas attīstībā” un “Gada jaunais zinātnieks”. Apbalvojamie psihologi saņems goda rakstu un balvu.

Aicinām profesionālās biedrības, asociācijas, organizācijas, augstskolas, uzņēmumus un individuālos pieteicējus izvirzīt pretendentus Gada balvai! Pieteikumu iesniegšanas laiks tiek pagarināts līdz 1. oktobrim (iepriekš 15. septembris), lūdzam pieteikumus sūtīt uz e-pastu: info@psihologubiedriba.lvun tos dublēt uzlpbpadome@gmail.com.

Balvas pretendentiem jābūt ar maģistra grādu psiholoģijā, aktīvi jāpraktizē un/ vai jānodarbojas ar pētniecību un/ vai psiholoģiskās izpētes metožu izstrādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kandidātus var pieteikt gan fiziskas, gan juridiskas personas. Savus pieteikumus iesūtīt īpaši ir aicinātas augstskolas, kas sagatavo psihologus, un profesionālās organizācijas. Iesniegumus izvērtēs speciāli izveidota Konkursa komisija, kuras sastāvā būs LPB Padomes locekļi kopā ar šim mērķim izvirzītajiem psihologu profesionālo organizāciju un sabiedrības pārstāvjiem.

Gada balvas noslēguma ceremonija paredzēta Psiholoģijas dienu nobeiguma pasākumā, kas šogad plānots 2020. gada 24. oktobrī. Tā formāts būs atkarīgs no situācijas valstī un par tā norisi ziņosim tuvāk nolemtajam datumam. Ceram uz tikšanos klātienē!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.