Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāju aktivitāte Ziemera pagasta kopienas forumā iepriecina

Foto: No Egijas Silāres personīgā albuma

Māriņkalna tautas namā notika Ziemera kopienas forums. Par spīti vilinoši vasarīgajiem laika apstākļiem, uz forumu sapulcējās 24 dažādu paaudžu iedzīvotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikšanos organizēja Ziemera pagasta kultūras un bibliotēkas darbinieces, lai kopīgi meklētu idejas, kas tagadnē un nākotnē veicinātu Ziemera kopienas aktivizēšanos un saliedētību, tā radot patīkamāku dzīves vidi pagastā.

Izmantojot lapiņu principu, noskaidrojās, kas Ziemera pagastā patīk un, kā pietrūkst. Labās lietas, ko iedzīvotāji izcēla – Māriņkalna volejbola laukums, skola, bērnu rotaļu laukums, tautas nams, Ziemeru muiža, Ķauķa kalns, Dēliņkalns, Vaidavas upe, jauki kaimiņi u.c.. Kā trūkumi tika uzsvērti – pasta nodaļas neesamība, nav pat pastkastes, kur iemest vēstuli, trūkst pakomāta un bankomāta, pie volejbola laukuma nav atkritumu tvertnes un tualetes, trūkst gājēju celiņa no skolas līdz tautas namam, nav noasfaltēti visi ceļi, ziemā biežāk tie būtu jātīra.

Iedzīvotāji iesaistījās ideju radīšanā Ziemera pagasta kopienu svētkiem, kas notiks 31.augustā. Ziemerieši sadalījās 3 darba grupās un foruma beigās prezentēja katras grupas ideju kopienu svētkiem, kā arī tika izveidota svētku rīcības komiteja, kas jūnijā tiksies uz savu pirmo sanāksmi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada Kultūras centra kultūras darba speciāliste (Mārkalnes un Ziemera pagastu teritorijās) Egija Silāre priecājas, ka kopienas sadraudzības sēkla ir iesēta. “Turpināsim rūpēties un audzēt to kopīgi, veidojot svētkus un radot jaunus projektus kopienas stiprināšanai. Paldies visiem ieinteresētajiem ziemeriešiem, kas atnāca – tas bija ļoti jauks laiks kopā. Paldies arī Alūksnes un Apes novada fondam – Dzintrai Zvejniecei par atbalstu,” pateicīga ir E. Silāre.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.