Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ieceļ Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektoru

Foto: no www.smiltene.lv arhīva

Ceturtdien Smiltenes novada pašvaldības ārkārtas domes sēdē amatā iecēla izpilddirektoru. Kandidāts bija tikai viens – līdzšinējais Smiltenes novada izpilddirektors Andris Lapiņš. Balsot par A.Lapiņa iecelšanu varēja balsot tikai tie deputāti, kuri sēdē piedalījās klātienē. Visi klātesošie deputāti balsoja “par”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl pirms balsojuma deputāts Toms Markss lūdza nosaukt trīs stratēģiski svarīgākās lietas, ka jāpaveic četrgadē izpilddirektoram. “Patlaban ir pārmaiņu procesi un tie ir veiksmīgi jāpārvar. Darbinieki ir tie, kuri iznes smagumu. Komanda ir liela, ir jāstrādā ļoti labi vai pat izcili. Komandas saliedēšana, jaunās struktūras izveide. Nākamie soļi kā iestādei un novadam kopumā – jāvienojas par vīziju un mērķiem uz ko ejam. Jāizstrādā attīstības dokumenti, kas ir jau patlaban procesā. Darbs un pienākumi, kas paredzēti nolikumā, nekur nepazūd. Ir jātur rūpe par visiem resursiem un tamlīdzīgi,” teica A.Lapiņš.

Deputāts Ervins Labanovskis jautāja kuras jomas būtu jāstiprina jaunajā pašvaldībā. “No iepriekšējām pašvaldībām ir jāpaņem labākā prakse. Ir izkristalizējušās vairākas jomas, piemēram, jaunatnes darbs. Jāpārņem labās iestrādnes uz visu novadu. Jāstiprina būvvalde, pašvaldības policija. Katrā jomā jāskatās, kas nepieciešams, lai darbība jaunajā novadā būtu pilnvērtīga. Projektu ieviešanā jāstiprina inženiertehniskais darbs,” bilda A.Lapiņš.

Bijušie Raunas un Apes novadu izpilddirektori pēc pašu vēlēšanās jaunā novada izpilddirektora darbam nekandidēja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.