Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Gaujieniete saņem stipendiju

Gaujienas pagasta iedzīvotāja Ance Pakalne saņēmusi Smiltenes novada pašvaldības apliecinājumu par godprātīgā mācību darbā nopelnīto stipendiju. Šādu apliecinājumu pagājušajā nedēļā saņēma 41 Smiltenes vidusskolas audzēknis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šīs stipendijas ir vienlaikus arī kā apliecinājums, ka jūs patiesi esat vidusskolēni, kuri spējat patstāvīgi mācīties, organizēt savu dienu, sadarboties ar skolotājiem, lai iegūtu ļoti labas zināšanas,” jauniešiem teica direktores vietniece Valda Cirīte.

Jauniešiem stipendiju apliecinājumus pasniedza Smiltenes novada pašvaldības priekšsēdētājs Edgars Avotiņš. “Jūtos pagodināts un priecīgs, ka mums ir tik daudz zinošu jauniešu! Šobrīd mācīties nav vienkārši. Ik pa laikam saskaramies ar dažādām grūtībām, jums deleģēta ļoti liela atbildība,” atzina domes priekšsēdētājs. “Vienmēr rūpīgi sekojam līdzi, kā jums veicas. Mūsu pašvaldībai ir ļoti svarīgi, lai tās rindas papildina zinoši jaunie uzņēmēji, ārsti un citi speciālisti.”

Stipendiātus sveica arī Smiltenes novada izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Grigore.  “Katrai dienai ir sava krāsa, garša un smarža, bet Skolotāju diena ir ļoti īpaša. Vēlos, lai ikviens no jums šodien aiznes sveicienus arī saviem skolotājiem, kuri šajā, visiem sarežģītajā laikā strādā ar tik lielu atbildību, pietāti un cieņu! Ar viņu sniegto ceļamaizi jūs iziesiet lielajā dzīvē. Epidemioloģiskās situācijas dēļ jūs šobrīd esiet mazliet apdalīti, jo liegts ballēties, kas jaunībā ir tik svarīgi. Taču labās zināšanas ir apliecinājums, ka šo laiku esat izmantojuši savai izaugsmei. Un par to ļoti ar Jums lepojos,” skolēniem teica Gunta Grigore, rosinot viņus  citam citu vienmēr atbalstīt, jo dzīvē nav nekā svarīgāka par savstarpējām attiecībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: smiltenesnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.