Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Gaujienā viesojās “Gada labākā būve Latvijā 2020” žūrija

Foto: Uldis Andersons www.gadabuve.lv

Smiltenes novads skatei “Gada labākā būve Latvijā 2020” pieteicis trīs objektus – ražošanas ēku Valkas ielā 5 nominācijā “Publiskā jaunbūve”, Smiltenes Veco parku nominācijā “Ainava” un Gaujienas mūzikas dabas taku nominācijā “Ainava”. Žūrija Gaujienā jau viesojās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā no Vidzemes reģiona skatei pieteiktas septiņas būves, bet nominācijai “Ainava” visā Latvijā ir 11 pretendenti. Gaujienā piesaistot Eiropas Savienības fondu finansējumu veikta pie Gaujienas muižas pils esošo atbalsta sienu daļēja atjaunošana un nostiprināšana, kā arī bīstamo posmu daļēja demontāža, savukārt kalna nogāzē pie Jāzepa Vītola memoriālā muzeja Anniņas izbūvēta estrādes tipa terase ar gabionu sienām un koka sēdvirsmām. Parka teritorijā izveidota mūzikas taka ar muzikālām instalācijām, veikti arī citi labiekārtošanas darbi, piemēram, izlīdzinātas un sakārtotas vēsturisko granīta stabiņu rindas, kas norobežo parka celiņus

Projektētājs SIA “Livland Group”, galvenais būvuzņēmējs SIA “Smart Energy”. Kopējās būvdarbu izmaksas – 219,9 tūkstoši eiro.

Foto: Uldis Andersons www.gadabuve.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.