Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Gaidāma Kājnieku skolas komandiera maiņa

Foto: priekšplānā NBS Kājnieku skolas komandieris majors Oļegs Dubovs
Foto: Loreta Jargane

Laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” rīcībā nokļuvusi informācija, ka no profesionālā dienesta atvaļinājies NBS Kājnieku skolas komandieris majors Oļegs Dubovs, un drīzumā notiks komandieru maiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar šādu jautājumu vērsāmies Aizsardzības ministrijā. “Kājnieku skolas komandiera maiņa nav notikusi. Majora Oļega Dubova dienesta gaitā ir radušies apstākļi, kuru dēļ viņš ir pieņēmis lēmumu atvaļināties no profesionālā dienesta. Iemesli, kāpēc karavīri pieņem šādu lēmumu, ir daudz un dažādi. Tāpēc šobrīd notiek atbilstošākā kandidāta izvērtēšanas un atlases process, bet komandiera pienākumus Kājnieku skolā pašlaik izpilda majors Nikolajs Smolovins,” laikrakstu informē LR Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente majore Sandra Brāle.

Lai uzzinātu atvaļināšanās iemeslus, centāmies sazināties arī ar pašu majoru O. Dubovu, diemžēl redakcijai tas neizdevās. Tomēr majore S. Brāle solīja laikrakstu informēt par laiku, kad notiks Kājnieku skolas komandieru maiņa, lai par to varam pastāstīt arī saviem lasītājiem.

Majors Oļegs Dubovs dienestu bruņotajos spēkos uzsāka 1997. gadā kā kadets Nacionālajā aizsardzības akadēmijā. Pēc Nacionālās aizsardzības akadēmijas absolvēšanas dienestu turpināja Mobilo strēlnieku bataljonā, vēlāk – Nacionālo bruņoto spēku Apvienotajā štābā. 2013. gadā iecelts Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas komandiera vietnieka amatā, bet kopš 2018. gada 31. maija bija NBS Kājnieku skolas komandieris. O. Dubovs guvis arī starptautisku dienesta pieredzi starptautiskajā operācijā Afganistānā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.