Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Seniori sarīko svētkus

Māriņkalna tautas namā seniori tikās pasākumā “Smalkais stils”. “Nosaukums ir apzināti izdomāts, lai cilvēkiem būtu svinīgāks noskaņojums. Dāmas izveidotajā fotostūrītī piemērīja cepures, viņu sejās varēja redzēt neviltotu prieku – tie bija kā svētki,” stāsta Māriņkalna tautas nama vadītāja Egija Silāre.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Idejas iniciatori ir Ziemera pagasta senioru kopas dalībnieki. Šādi pasākumi ilgāku laiku nebija notikuši, kad vienkopus svētku noskaņu baudīja seniori arī no kaimiņu pagastiem – no Jaunlaicenes, Alsviķiem un Mārkalnes.

E. Silāre priecājas par Alūksnes Kultūras centra deju kopas “Sidraba pavediens” uzstāšanos – dāmas cepurēs, ar tērpu maiņu uzbūra pasakainu noskaņu. Operu ārijas izpildīja topošā vokāliste Elizabete Baldiņa. Vakara izskaņā muzicēja Arnis Graps – visi sanākušie varēja arī izdejoties un izdziedāties no sirds.

Bija jūtams, ka cilvēki noilgojušies pēc svētkiem – tas viņiem daudz nozīmē. Kā uzrunā teica Alūksnes novada senioru apvienības vadītāja Astrīda Bētere, senjoriem ir svarīgi pulcēties, iziet no mājām. Tas viņiem ir notikums. Šī tradīcija noteikti jāturpina.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.