Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Labās prakses diena pedagogiem

Foto: Esēnija Lielbārde

10. jūnijā norisinājās Labās prakses diena “Mācību satura apguve, izmantojot neformālās metodes”, kuras laikā skolotāji iepazinās ar dažādiem pieredzes stāstiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā stāsta Alūksnes vidusskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Esēnija Lielbārde, veiksmīga sadarbība ir pamats panākumiem – tā ir skolas mācību un audzināšanas darba prioritāte. “Ne vienmēr jālūkojas apkārt, bet jāsāk pašiem ar sevi – katrs mēs esam unikāls un neatdarināms. Spēja dalīties pieredzē savstarpēji savā kolektīvā, tā ir vislielākā drosme, gods un atbildība,” uzsver E. Lielbārde.

Labās prakses dienā savā pieredzē dalās Rīgas pašvaldības policijas Vardarbības prevencijas nodaļas speciāliste psiholoģiskās konsultēšanas jautājumos Aija Lilienfelde ar stāstu “ Pieaugušo neizdarības spogulis. Divas realitātes” un Rīgas Hanzas vidusskolas direktora vietnieks ārpusklases darbā Aleksandrs Lange “Skola – vieta, kur būt”.

Savukārt, Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka skolotājiem dod padomus par sociālo tīklu efektivitāti un modernu komunikāciju. Alūksnes Bērnu un jauniešu centra Jaunatnes lietu speciālists Ainārs Cekuls stāsta par Mākslīgā intelekta iespējām mūsdienās. Noslēgumā Alūksnes vidusskolas pedagogi dalās katrs savā darba pieredzē, kas sniedz plašāku ieskatu kolēģu ikdienas darbā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Džons Djūijs (John Dewey) teicis: “Izglītība nav sagatavošanās dzīvei, izglītība ir pati dzīve.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.