Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Fonda projektu konkursā – 22 pieteikumi

Foto: Unsplash/ attēlam ilustratīva nozīme

Noslēgusies pieteikšanās Alūksnes un Apes novada fonda un biedrības “Daibes ilgtspējas centrs” 16.projektu konkursam. Kopumā iesniegti 22 projekti no Alūksnes un Smiltenes novadiem. Visvairāk projektu pieteikumu ir no Alūksnes novada (Alūksnes, Ilzenes, Jaunlaicenes, Jaunannas, Kalncempjiem, Veclaicenes). No Smiltenes novada saņemti seši projekti – Virešiem, Palsmenes, Mēriem. Visu projektu kopējās izmaksas ir 11 252,37 eiro. Tas ir uz pusi vairāk kā pieejamais finansējums – 5000 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu pieteikumus caurskatīs un vērtēs žūrija, kurā būs biedrības “Daibes ilgtspējas centrs” pārstāvji, ziedotāji, kuri 16. Projektu konkursam ziedojuši vismaz 30 eiro, viens Fonda pārstāvis, divi pašvaldību pārstāvji un divi uzņēmēji no Alūksnes un Smiltenes novadiem. Lēmumu par konkursa uzvarētājiem žūrija pieņems līdz 4. oktobrim.

Alūksnes un Apes novada fonds aicina ziedot 17.projektu konkursam, kura mērķis arī būs atbalstīt ilgtspējīgas iedzīvotāju iniciatīvas Alūksnes un Smiltenes novadu pašvaldību kopienās. Pirmie ziedojumi jaunajam projektu konkursam jau saņemti. Arī erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija” dalībnieki ziedo 17.projektu konkursam. “Prāta laboratorijas” vasaras turnīra divas spēles jau aizvadītas, bet nākošnedēļ, 18.septembrī, paredzēta noslēdzošā spēle Smiltenē. Komandas 2-5 dalībnieku sastāvā vēl var pieteikties sūtot pieteikumus uz
e-pastu prata.laboratorija@gmail.com līdz 15.septembrim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.