Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Finansējums – arī divām Alūksnes biedrībām

Foto: Pexels.com

Alūksnes pilsētas pensionāru biedrībaiSudrabs” un biedrībaiZelta priedes” piešķirts finansējums savu iniciatīvu realizēšanai  akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” Sociālās palīdzības programmas ietvaros, ko administrē Fonds Ziedot.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrībai Sudrabs”, kas paredzējusi iegādāties adāmmašīnu, lai seniores varētu to izmantot labdarības mērķu sasniegšanai, piešķirtais finansējums ir 1200 eiro. Savukārt biedrībai “Zelta priedes” piešķirts finansējums 10 885 eiro apmērā, lai varētu ieviest atelpas brīža pakalpojumu personām, kuras mājas apstākļos kopj un aprūpē tuviniekus.

Biedrības “Sudrabs” valdes priekšsēdētāja Gita Tortuze ir gandarīta, ka biedrības valdes sagatavotais projekts ir guvis atbalstu, jo tas ir labs bonuss turpmākajām aktivitātēm. Viņa pastāstīja, ka par piešķirto finansējumu biedrība iegādāsies dziju un adāmmašīnu un “Sudraba” rokdarbnieces adīs šalles un zeķes Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Alūksnes brigādes mediķiem un citiem medicīnas darbiniekiem, kā arī neaizsargātiem cilvēkiem, kuri šajā sarežģītajā un satraukumu pilnajā laikā nevar parūpēties paši par sevi.

Biedrība “Zelta priedes” Alūksnē par savu mērķi izvirzījusi palīdzēt cilvēkiem, kuri mājās vieni kopj savus tuviniekus un kuri nesaņem atbalstu no vietējās pašvaldības vai valsts. Biedrības valdes priekšsēdētāja Zanda Poruka uzsver, ka piešķirtais finansējums “Covid-19” laikā būs kaut neliels atspaids 10 ģimenēm, kas katra septiņu mēnešu periodā varēs saņemt atmaksātu atelpas brīža pakalpojumu 12 stundas mēnesī, lai tie, kuri vieni kopj savus tuviniekus, varētu, piemēram, paši aizbraukt uz Rīgu pie ārsta vai kāda cita speciālista.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.