Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ekspluatācijai nodots zaļo un dārza atkritumu kompostēšanas laukums

Foto: Loreta Jargane/ attēls tapis jūnija sākumā, laukuma tapšanas laikā

Alūksnes novada pašvaldība 12. augustā, ekspluatācijai nodevusi zaļo un dārza atkritumu kompostēšanas laukums, kas atrodas Alsviķu pagastā “Iztekās”, vēstīts Alūksnes novada mājaslapā.
Ziņots, ka šobrīd pašvaldība gatavo iesniegumu atkritumu apsaimniekošanas darbību atļaujai, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem. Darbus veica SIA “Rubate” un projektu vadīja Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Una Tetere-Teterovska.
Kā ziņots, atkritumu galvenā izcelsme būs Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “Spodra” darbības rezultātā radušies atkritumi – parku bioloģiskie atkritumi, zāliens pēc pilsētvides uzkopšanas, kā arī dalīti savāktie zaļie un dārza atkritumi no SIA “Pilsētvides serviss”, kas līguma ietvaros veic atkritumu apsaimniekošanu Alūksnes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau iepriekš minēts, ka zaļo un dārza atkritumu laukuma pareizas apsaimniekošanas rezultātā komposts tiks iegūts 3 gadu laikā un to paredzēts izmantot teritoriju labiekārtošanai, apstādījumu veidošanai, tādējādi attīstot atkritumu pārstrādi un veicinot to vairākkārtēju izmantošanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.