Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ekspluatācijā pieņemts Baložu bulvāris

Foto: Evita Aploka

Pēc veiktās pārbūves ekspluatācijā pieņemts Baložu bulvāris, Alūksnē. Šis ir viens no Alūksnes novada pašvaldības projektiem, kas atbalstīts ar Ministru kabineta 2020. gada 15. jūlija rīkojumu “Par atbalstītajiem pašvaldību investīciju projektiem valsts aizdevumu piešķiršanai ārkārtējās situācijas ietekmes mazināšanai un novēršanai saistībā ar Covid-19 izplatību”, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Aploka norāda, ka projekta laikā veikta ielas infrastruktūras pārbūve, kas sevī ietvēra lietus ūdens drenāžas būvdarbus, ielu apgaismojuma sakārtošanu, gājēju ietves izbūvi no Parka ielas līdz Pils ielai, automašīnu stāvvietas izbūvi līdzās iebrauktuvei uz SIA “Alūksnes enerģija”. Īstenojot šo projektu, ir uzlabots drošības un braukšanas komforta līmenis visiem satiksmes dalībniekiem, sakārtots vēl viens pašvaldības ielu tīkla posms.

Projekta kopējās izmaksas (ieskaitot projektēšanu, būvdarbus, autoruzraudzību un būvuzraudzību) ir 181 810,99 eiro, tajā skaitā Valsts kases aizdevums 126 634,00 EUR, pašvaldības finansējums 55 176,99 eiro.

Objektā būvdarbus veica SIA “Ceļinieks 2010”, būvniecības gaitu uzraudzīja SIA “Būvuzraugi LV”, autoruzraudzību nodrošināja SIA “Projekts EAE”. Projektu vadīja Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Una Tetere-Teterovska.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.