Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Decembrī Alūksnē tiks piegādāta humānā palīdzība

Decembrī Nacionālie bruņotie spēki vairākās Latvijas pašvaldībās, tostarp Alūksnē, nogādās Zviedrijas labdarības organizācijas “Erikshjälpen” sarūpēto humāno palīdzību, lai sniegtu atbalstu sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem –  trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm un senioriem. “Alūksniešiem.lv” vēsta AM Militāri publisko attiecību departamenta preses nodaļas vecākā referente Vita Briže.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jau tuvākajās dienās dosimies uz pilsētām un novadiem visos Latvijas reģionos, lai nogādātu Zviedrijas labdarības organizācijas sarūpēto apģērbu, kuru Latvijas pašvaldību sociālie dienesti un nevalstiskās organizācijas izsniegs tiem iedzīvotājiem, kuriem materiāls atbalsts nepieciešams visvairāk,” pauž Nacionālo bruņoto spēku virskapelāns Elmārs Pļaviņš.

Humānā palīdzība, apģērbs dažādām sezonām, decembrī sasniegs Aknīstes, Bauskas, Balvu, Viļakas, Alūksnes, Rugāju, Gulbenes, Saldus, Brocēnu un Skrundas novadus, kur pašvaldību sociālie dienesti un nevalstiskās organizācijas sūtījumu nodos ģimenēm un senioriem.

Jau ziņots, ka humānās palīdzības piegādi Latvijas pašvaldībām Nacionālie bruņotie spēki sadarbībā ar Zemessardzes vienībām uzsāka šoruden.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim Zviedrijas labdarības organizācijas “Erikshjälpen” ziedotais apģērbs nogādāts arī Apes, Baltinavas, Rugāju, Cesvaines un Madonas pašvaldību Sociālajiem dienestiem, Alūksnes un Apes Fondam, Ogres sociālajam centram, Inčukalna novada iedzīvotāju padomei, Kuldīgas novada Rendas pagastā, kā arī Kandavas novada Matkules un Vānes pagastos izdalei trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm un senioriem.

Sadarbību ar Vācijas un Zviedrijas nevalstiskajām organizācijām koordinē Nacionālo bruņoto spēku Kapelānu dienests. Nacionālo bruņoto spēku Kapelānu dienests arī regulāri sadarbojas ar Ukrainas armijas atbildīgajām struktūrvienībām, lai sniegtu atbalstu Ukrainas karavīriem un civiliedzīvotājiem.

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.