Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Daļa senioru jau saņēmuši pirmo vakcīnas devu

Vakar, 15. martā, ģimenes ārste Rūta Vanaga sāka vakcinēšanos pret Covid-19. Arī seniorei Skaidrītei Solovjovai pienācās “AstraZeneca” vakcīna.
“Saņēmu zvanu no dakteres, ka varu ierasties poliklīnika. Priecīga par iespēju, saņēmu vakcīnu un jūtos labi,” tā Skaidrīte pēc vakcīnas saņemšanas. 2. vakcīnas deva tagad paredzēta maija vidū.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katram sava izvēle

Dakteres primārās veselības aprūpes māsa Iveta Skaistkalne norādīja, ka 15. marts bijis pirmā vakcinēšanās diena pie viņām un iespējai vakcinēties cilvēki arī atteikušies. “Tā ir katra cilvēka izvēlē. Neviens neko neuzspiež,” saka I. Skaistkalne.

Jūtās labi

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai arī papildu piesardzības nolūkā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), Imunizācijas valsts padome (IVP), Zāļu valsts aģentūra (ZVA) un Veselības inspekcija (VI) šodien ir rekomendējušas Latvijā uz laiku apturēt vakcināciju ar AstraZeneca vakcīnu pret Covid-19.  Lēmums pieņemts, balstoties uz ziņojumiem no atsevišķām Eiropas Savienības valstīm par trombembolijas un līdzīgiem gadījumiem, kas novēroti dažādos laika posmos pēc vakcīnas saņemšanas.
Sazinājāmies arī ar Skaidrīti, kura vakar saņēma vakcīnu. Viņa saka: “Gan vakar, gan šodien jūtos ļoti labi. Nesāp arī vieta, kur tika iedurts.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.