Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

COVID-19 testēšanai iespējams izsaukt “BIOR” mobilo brigādi

Foto: Pexels
Attēlam ilustratīva nozīme

Ņemot vērā situāciju valstī un strauji pieaugošo COVID-19 testu skaitu un rindas, kas veidojas laboratorijās, valsts zinātniskā institūta “BIOR” laboratorija izveidojusi papildus mobilās COVID-19 testēšanas brigādes, kuras nodrošinās izbraukumus pie pacientiem un uzņēmumiem, kuriem tas nepieciešams. “Alūksniešiem.lv” ziņo Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Dimante.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mobilās paraugu ņemšanas mediķu brigādes dosies veikt valsts apmaksātus COVID-19 izmeklējumus pēc iepriekšēja pieraksta uz visiem Latvijas reģioniem. Lai pieteiktos COVID-19 testēšanas mobilajām brigādēm, aicina zvanīt uz tālruni 28369560.

Tāpat institūta “BIOR” laboratorija nodrošina COVID-19 izmeklējumus speciāli izveidotā COVID-19 testēšanas punktā Lejupes ielā 3, Rīgā. Lai pieteiktos COVID-19 testam, iedzīvotājiem jāzvana uz vienoto tālruņa numuru 8303 vai 28369560.

Lai nodrošinātu operatīvu paraugu noņemšanu un izvairītos no kontakta ar citiem klientiem, aicinām ierasties precīzi noteiktajā laikā, vai divas minūtes iepriekš, un vēlams personīgajā auto.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Testēšanas rezultāti pēc izmeklējumu veikšanas tiks nosūtīti 24 stundu laikā.

Pirms izmeklējuma jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, jāievēro piesardzība, tai skaitā 2 m distanci, un obligāti jālieto sejas maska.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.