Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Bruņotajos spēkos sākta vakcinēšana pret Covid-19, lai gan daļa no karavīriem iepriekš sapotēti lielajos vakcinācijas centros

Foto: Latvijas armija

Armijā izmantojot iekšējos resursus šodien sākta vakcinēšana pret Covid-19, taču daļa bruņoto spēku pārstāvji to bija paspējuši izdarīt pirms tam, Alūksniešiem.lv noskaidroja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakar Nacionālie bruņotie spēki (NBS) saņēmuši pirmās vakcīnu devas un militārie mediķi ir sākuši personāla vakcināciju pret Covid-19.

Ņemot vērā, ka vakcīnu piegādes apjomus un to, ka potes sākotnēji izpalika arī armijai, NBS komandieris iepriekš bija atļāvis karavīriem un zemessargiem potēties arī civilajā sektorā, piemēram, masu vakcinācijas centros. Daļa bruņoto spēku pārstāvji šo iespēju jau izmantojuši un ir vakcinēti pret Covid-19.

Valdība tikai 23.aprīlī atbalstīja bruņoto spēku pārstāvju vakcinēšanu. Tobrīd tika norādīts, ka kopumā plānots vakcinēt 11 721 bruņoto spēku pārstāvjus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šodien vakcinācija sākta Nacionālo bruņoto spēku ārstniecības iestādēs dažādos Latvijas reģionos.

Nacionālajos bruņotajos spēkos ir izstrādāts detalizēts vakcinācijas plāns, kas tiek īstenots nekavējoties pēc vakcīnu saņemšanas. Bruņoto spēku personāla vakcinācija tiks turpināta atbilstoši tam, kādos termiņos bruņotajos spēkos tiks saņemtas nākamās vakcīnu piegādes.

Gan prioritāro, gan zemākas prioritātes darbinieku vakcināciju nodrošinās Nacionālie bruņotie spēki, lai atslogotu valsts veselības aprūpes sistēmu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.