Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Apē Brīvības un Oškalnu ielās būs ielu apgaismojums

Foto: Agita Bērziņa

Apes pilsētā Brīvības un Oškalnu ielā ierīkos ielu apgaismojumu. Finansējums šiem darbiem jau bija paredzēts šī gada budžetā, tomēr darbu veikšanai nepieciešams vairāk līdzekļu, par ko lēma Apes novada domes deputāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes priekšsēdētāja vietniece Astrīda Harju precizēja, ka Brīvības un Oškalnu ielās apgaismojuma ierīkošanai nepieciešami 16 500 eiro (bez PVN), bet budžetā bija paredzēti 15 000 eiro. “Uzņēmējs, iepazīstot situāciju, secināja, ka nepieciešams vairāk līdzekļu. Ja Oškalnu ielā trīs lampu vietā ierīkotu tikai divas, tad neapgaismotu visu ielu un jēgas nebūtu. Taupīt nevajadzētu, plānotais darbs jāizdara pienācīgi, jo otrreiz tam nepieķersies,” skaidroja A. Harju.

Brīvības un Oškalnu ielās apgaismojuma nav jau vairākus gadus. Kā norāda Apes novada domes Teritorijas attīstības nodaļas vadītājs Jurijs Ronimoiss, apgaismojuma padeve šajās ielās pārtrūka, to ierīkojot citās ielās pilsētā. 

” Esam izvēlējušies “Philips” apgaismes ķermeņus. Bija piedāvājums taupīt uz apgaismes ķermeņiem, izvēloties lētākus, bet tam nepiekritām. Uz apgaismes ķermeņiem netaupīsim, jo šie ir labi,” skaidro pašvaldības iestādes “Komunālā saimniecība” vadītājs Gundars Pihlis. Apgaismes ķermeņus varēs programmēt, regulējot intensitāti. “Piemēram, varēsim samazināt intensitāti nakts stundās, kad cilvēki pa ielām staigā mazāk,” norāda G. Pihlis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.