Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Bijušo VEFu tomēr pirks

Alūksnes novada pašvaldības dome novembra domes sēdē balsojot nolēma iegādāties SIA “Agre nami” nekustamos īpašumus Dzirnavu iela 7 un Parka iela 2A vai tā saukto bijušo VEF teritoriju visā to sastāvā, par kopējo cenu 550 000 eiro, finansējumu pirkuma cenas samaksai paredzot Alūksnes novada pašvaldības 2024. un 2025. gada budžetā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Par” lēmumu pirkt minētos zemes īpašumus balsoja Dzintars Adlers, Druvis Tomsons, Modris Račiks, Ilze Līviņa, Jānis Sadovņikovs, Maruta Kauliņa, Jānis Skulte, Laimonis Sīpols, Aivars Fomins. “Pret” šādu lēmuma projektu bija opozīcijas deputāti Līga Langrate, Verners Kalējs, Arturs Dukulis, Modris Lazdekalns, Arturs Grīnbergs un Druvis Mucenieks.

Deputāts V. Kalējs šādu pašvaldības rīcību nosauca par “dzīrēm mēra laikā”, bet deputāts D. Mucenieks klātesošajiem savu nostāju balsojumā pamatoja ar nepārliecinātību par minētā īpašuma cenas atbilstību tās pašreizējām stāvoklim. Arī M. Lazdekalns balsojumā bija “pret”, norādot, ka pirms teritorijas iegādes būtu janorāda konkrēts tās izmantošanas mērķis. Viņa teiktajam piekrita arī deputāte L. Langrate un atgādināja arī nesen domes pieņemto lēmumu atsavināt kultūrvēsturisko ēku Brūža ielā 1, Alūksnē, tā nākotnē radot būtiskus riskus arī tās uzturēšanā, līdzīgi, kā tas tagad bijs ar bijušā VEF teritoriju.

Vairāk lasiet 1. decembra laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”, arī e-avīzē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.